Ekologická likvidace vozidel Orlová
 

Aktuality & Akce

Likvidace auta Huslenky

Likvidace auta Huslenky

23. září 2022

Dnes začínáme také v Huslenkách. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Huslenkách.

Likvidace vozu Ostrava - Hošťálkovice

Likvidace vozu Ostrava - Hošťálkovice

21. září 2022

Dnes začínáme také v Ostravě - Hošťálkovicích. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozu a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Ostravě - Hošťálkovicích.

Likvidace vraku Lešná

Likvidace vraku Lešná

19. září 2022

Dnes začínáme také v Lešné. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Lešné.

Likvidace vozidla Kunčičky

Likvidace vozidla Kunčičky

16. září 2022

Dnes začínáme také v Kunčičkách. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozidla a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Kunčičkách.

Likvidace autovraku Hovězí

Likvidace autovraku Hovězí

14. září 2022

Dnes začínáme také v Hovězí. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah autovraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Hovězí.

Likvidace auta Hrušov

Likvidace auta Hrušov

12. září 2022

Dnes začínáme také v Hrušově. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Hrušově.

Likvidace vozidel Orlová - Nechte likvidaci Vašeho vozidla na nás

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Orlovou a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám