Ekologická likvidace vozidel Orlová
 

Aktuality & Akce

Likvidace auta Velké Albrechtice

Likvidace auta Velké Albrechtice

27. července 2022

Dnes začínáme také ve Velkých Albrechticích. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese ve Velkých Albrechticích.

Likvidace autovraku Klimkovice

Likvidace autovraku Klimkovice

25. července 2022

Dnes začínáme také v Klimkovicích. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah autovraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Klimkovicích.

Likvidace vozidla Hošťálková

Likvidace vozidla Hošťálková

22. července 2022

Dnes začínáme také v Hošťálkové. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozidla a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Hošťálkové.

Likvidace auta Ženklava

Likvidace auta Ženklava

20. července 2022

Dnes začínáme také v Ženklavě. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Ženklavě.

Likvidace autovraku Ostrava - Poruba

Likvidace autovraku Ostrava - Poruba

18. července 2022

Dnes začínáme také v Ostravě - Porubě. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah autovraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Ostravě - Porubě.

Likvidace vozu Hutisko-Solanec

Likvidace vozu Hutisko-Solanec

15. července 2022

Dnes začínáme také v Hutisku-Solanci. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozu a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Hutisku-Solanci.