Ekologická likvidace vozidel Orlová
 

Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Vítkovice

Likvidace vozidla Vítkovice

15. června 2022

Dnes začínáme také ve Vítkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozidla a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese ve Vítkovicích.

Likvidace automobilu Lešná

Likvidace automobilu Lešná

13. června 2022

Dnes začínáme také v Lešné. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah automobilu a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Lešné.

Likvidace vraku Nový Jičín

Likvidace vraku Nový Jičín

10. června 2022

Dnes začínáme také v Novém Jičíně. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Novém Jičíně.

Likvidace vozu Kobeřice

Likvidace vozu Kobeřice

8. června 2022

Dnes začínáme také v Kobeřicích. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozu a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Kobeřicích.

Likvidace auta Šenov

Likvidace auta Šenov

6. června 2022

Dnes začínáme také v Šenově. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Šenově.

Likvidace vozidel Orlová - Nechte likvidaci Vašeho vozidla na nás

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Orlovou a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám