Ekologická likvidace vozidel Orlová
 

Aktuality & Akce

Likvidace auta Havířov

Likvidace auta Havířov

13. prosince 2018

Dnes začínáme také v Havířově. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL ORLOVÁ - MILATA a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Havířově.   

Likvidace vozu Horní Bludovice

Likvidace vozu Horní Bludovice

12. prosince 2018

Dnes začínáme také v Horních Bludovicích. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL ORLOVÁ - MILATA a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Horních Bludovicích.   

Likvidace automobilu Karviná

Likvidace automobilu Karviná

11. prosince 2018

Dnes začínáme také v Karviné. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL ORLOVÁ - MILATA a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Karviné.   

Likvidace autovraku Dolní Lutyně

Likvidace autovraku Dolní Lutyně

10. prosince 2018

Dnes začínáme také v Dolní Lutyni. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL ORLOVÁ - MILATA a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Dolní Lutyni.   

Likvidace autovraku Český Těšín

Likvidace autovraku Český Těšín

8. prosince 2018

Dnes začínáme také v Českém Těšíně. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL ORLOVÁ - MILATA a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Českém Těšíně.   

Likvidace automobilu Rychvald

Likvidace automobilu Rychvald

7. prosince 2018

Dnes začínáme také v Rychvaldu. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL ORLOVÁ - MILATA a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Rychvaldu.