Ekologická likvidace vozidel Orlová
 

Aktuality & Akce

Likvidace vozidla z Orlové

Likvidace vozidla z Orlové

18. ledna 2017

Dnes začínáme v Orlové, v části Nebory. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního vozidla s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání vozidla na adrese: Orlová, ul. Bezručova.

Dnes odtah dvou vozidel z Orlové

Dnes odtah dvou vozidel z Orlové

12. srpna 2016

Dnes odtahujeme dvě vozidla z Orlové na ekologickou likvidaci zdarma. Začínáme na ulici Slezská a odpoledne zajišťujeme ekologickou likvidaci vozidla z orlovské ulice Větrná.

Potvrzení o ekologické likvidaci vozidla

Potvrzení o ekologické likvidaci vozidla

9. srpna 2016

Potvrzení o ekologické likvidaci vozidla vydáváme automaticky ihned při předání vozidla - autovraku v Orlové, na adrese zákazníka. Potvrzení o ekologické likvidaci, pod správným názvem: "Potvrzení o převzetí autovraku do zařízením ke sběru autovraků", je nejen pro orlovské občany nezbytným dokladem při vyřizování odhlášení automobilu z evidence motorových vozidel.

Výkup vozidel z Orlové a okolí

Výkup vozidel z Orlové a okolí

4. srpna 2016

Nabízíme výkup vozidel z Orlové a okolí, pro ekologickou likvidaci za výhodné ceny. Vykupujeme vozidla poškozená, s korozí, havarovaná, bez STK apod. Za starší vozidlo můžete ještě získat finanční obnos a navíc ekologickou likvidaci zdarma.