Ekologická likvidace vozidel Orlová
 

Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Zubří

Likvidace vozidla Zubří

16. května 2022

Dnes začínáme také v Zubří. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozidla a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Zubří.

Likvidace auta Jeseník nad Odrou

Likvidace auta Jeseník nad Odrou

13. května 2022

Dnes začínáme také v Jeseníku nad Odrou. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Jeseníku nad Odrou.

Likvidace vozu Dolní Benešov

Likvidace vozu Dolní Benešov

11. května 2022

Dnes začínáme také v Dolním Benešově. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozu a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Dolním Benešově.

Likvidace vraku Kunčice nad Ostravicí

Likvidace vraku Kunčice nad Ostravicí

9. května 2022

Dnes začínáme také v Kunčicích nad Ostravicí. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Kunčicích nad Ostravicí.

Likvidace auta Rožnov pod Radhoštěm

Likvidace auta Rožnov pod Radhoštěm

6. května 2022

Dnes začínáme také v Rožnově pod Radhoštěm. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Rožnově pod Radhoštěm.

Likvidace autovraku Veřovice

Likvidace autovraku Veřovice

4. května 2022

Dnes začínáme také ve Veřovicích. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah autovraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese ve Veřovicích.