Ekologická likvidace vozidel Orlová
 

Aktuality & Akce

Likvidace auta Valašské Meziříčí

Likvidace auta Valašské Meziříčí

7. října 2022

Dnes začínáme také ve Valašském Meziříčí. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese ve Valašském Meziříčí.

Likvidace vozidla Klimkovice

Likvidace vozidla Klimkovice

5. října 2022

Dnes začínáme také v Klimkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozidla a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Klimkovicích.

Likvidace auta Karolinka

Likvidace auta Karolinka

3. října 2022

Dnes začínáme také v Karolince. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Karolince.

Likvidace vozu Koblov

Likvidace vozu Koblov

30. září 2022

Dnes začínáme také v Koblově. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozu a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Koblově.

Likvidace vraku Hošťálková

Likvidace vraku Hošťálková

28. září 2022

Dnes začínáme také v Hošťálkové. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Hošťálkové.

Likvidace autovraku Ostrava

Likvidace autovraku Ostrava

26. září 2022

Dnes začínáme také v Ostravě. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah autovraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Ostravě.

Likvidace vozidel Orlová - Nechte likvidaci Vašeho vozidla na nás

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Orlovou a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám