Ekologická likvidace vozidel Orlová
 

Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Huslenky

Likvidace autovraku Huslenky

17. srpna 2022

Dnes začínáme také v Huslenkách. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah autovraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Huslenkách.

Likvidace auta Muglinov

Likvidace auta Muglinov

15. srpna 2022

Dnes začínáme také v Muglinově. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Muglinově.

Likvidace vozidla Halenkov

Likvidace vozidla Halenkov

12. srpna 2022

Dnes začínáme také v Halenkově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozidla a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Halenkově.

Likvidace vozu Ostrava

Likvidace vozu Ostrava

10. srpna 2022

Dnes začínáme také v Ostravě. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah vozu a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese v Ostravě.

Likvidace autovraku Valašské Meziříčí

Likvidace autovraku Valašské Meziříčí

8. srpna 2022

Dnes začínáme také ve Valašském Meziříčí. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah autovraku a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese ve Valašském Meziříčí.

Likvidace auta Veřovice

Likvidace auta Veřovice

4. srpna 2022

Dnes začínáme také ve Veřovicích. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci + výkup od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby naší pobočky Orlová a má tak odtah auta a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned a zdarma na své adrese ve Veřovicích.